Følg Eliteserielagene i trenigskamper før seriestart

Eliteserien i fotball 2018: Brann -Odd.  Branns Daouda Karamoko Bamba jubler under eliteseriekampen mellom Brann og Odd på Brann stadion.

Eliteserien i fotball 2018: Brann -Odd. Branns Daouda Karamoko Bamba jubler under eliteseriekampen mellom Brann og Odd på Brann stadion. Foto:

Av

Ås Avis tilbyr en mengde treningskamper i fotball på nett.

DEL

Ås Avis og Amedia satser stort på treningskampene på Marbella vinteren 2019. Gjennom februar og mars kan du få med deg det ypperste av treningskamper med lag fra Eliteserien, Toppserien og Obos-ligaen.

Nedenfor ser du en oversikt over vinterens treningskamper med lag fra Eliteserien, Obos-ligaen og Toppserien som sendes på Ås Avis sine nettsider.

For å se kampene må du minimum være digital abonnent på Ås Avis.

HER KAN DU PRØVE ET ABONNEMENT I FEM UKE FOR BARE FEM KRONER

Treningskamper for lag fra Eliteserien og Obos-ligaen:

12. februar 14.00: Brann - Start
12. februar 18:00: Vålerenga - Rostov
13. februar 16.00: Kongsvinger - Lokomotiv Moskva
13. februar 16.00: Odd - WSG Wattens
15. februar 14.00: Sarpsborg 08 - Flora Tallinn
15. februar 16.00: Sarpsborg 08 - Ull/Kisa 
15. februar 16.30: Sandefjord - Nome Kalju
15. februar 19.00: Raufoss - Skeid
17. februar 16.30: Lillestrøm - Rostov
18. februar 13:00: Sandefjord - Viking

19. februar 16.00: Vålerenga - Nome Kalju
20. februar 16.00: Marbella - Tromsø
21. februar 11.00: Sandefjord - Real Balompédica Linense
21. februar 14.00: Bodø/Glimt - Aalesund
21. februar 16.00: Lokomotiv Moskva - Viking
22. februar 13.00: Strømsgodset - Ranheim
22. februar 16.30: Sarpsborg 08 - Nome Kalju
22. februar 16.30: Molde - Ventspils
22. februar 18.00: Raufoss - Strømmen
22. februar 19.00: Fredrikstad - Kvik Halden

23. februar 13.00: Stabæk - Tromsø
23. februar 14.00: Haugesund - Start
25. februar 16.00: Ventspils - Ranheim
25. februar 18.00: Sarpsborg 08 - Lokomotiv Moskva
25. februar TBA: Lillestrøm - Kongsvinger
26. februar 18.00: Lokomotiv Moskva - Molde
27. februar 13.00: Raufoss - KFUM
27. februar 13.00: Nest-Sotra - Jerv
27. februar 13.00: Sandnes Ulf - Ull/Kisa
27. februar 18.00: Strømsgodset - Stabæk

Treningskamper for lag fra Toppserien:

12. februar 12.00: Arna-Bjørnar - Røa
12. februar 14.00: Avaldsnes - Lyn 
12. februar 16.00: Fart - Trondheims-Ørn
13. februar 15.00: Vålerenga - CSKA Moskva
15. februar 12.00: Stabæk - Avaldsnes

15. februar 14.00: Lyn - Arna-Bjørnar
15. februar 16.00: Trondheims-Ørn - Kolbotn
16. februar 12.00: Fart - Røa
16. februar 14.00: Vålerenga - Spartak Subotica
16. februar 16.00: LSK - CSKA Moskva

Artikkeltags